Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

~ Vielfalt on virtuaalitalli! ~

 

Kenttäkisat 7-9.6 !

Pienet säännöt/huomautukset ennen ilmoittautumistasi:

  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella!
  • Yksi ratsastaja saa tuoda enintään 2 hevosta yhteen luokkaan!
  • Yksi hevonen saa osallistua vaan yhteen luokkaan. 
  • Yhteen luokkaan otetaan enintään 30 osallistujaa.
  • Luokka pidetään jos siinä on 6 osallistujaa.
  • Poniluokkiin vain alle 148cm kokoiset hevoset.
  • Ilmoittautumiset erilliseen vieraskirjaan !! Väärään vieraskirjaan ilmoittautuneet hylätään välittömästi.
  • Esteosuus pidetään ensin perjantaina, kouluosuus lauantaina ja maasto-osuus sunnuntaina. 

Kaavake:

Luokka
Ratsastaja - Hevonen

Tulokset

Luokka I: 22/30  Tulokset!
re: 60cm, ko: HeC, me: 50cm

1. Emilia - Tähti-Salama
2. Orvokki - Pomegranate
3. Lina - Rosenrot 
4. Elina - Ramses IV 
5. Olivia - Millinay Quccoo 
6. Merru - La Primavera 
7. Orvokki - Harebell 
8. Kim - Appendix Algae 
9. Emilia - Ole' Amigo 
10. Lina - Psychosocial 
11. Diana - Misfortune T4 
12. Laura - Prancer You 
13. Emmy - Rio Sirius KS 
14. Peppi-The Arabian Peninsula Maiden 
15. *Pade* - Small Lotta XXX 
16. Jannica - A.D. Whiten Daniel 
17. Ibbe - Jiggly Fredrica 
18. Peppi-Spotted Hope 
19. Jannica - Cavina Nemo 
20. Ibbe - Gwalch Anghristine 
21. *Pade* - Eve Rising 
22. Diana - Hot Sandra

 

Luokka II: 25/30  Tulokset!
re: 80cm, ko: HeB, 70cm

1. *Pade* - Antiina
2. Orvokki - Rikottu Lupaus
3. Ibbe - Blaudomm DHF
4. Lucy - Midnight Dancer
5. Karol - Soltar
6. Elina - Analisa LE 
7. Emmy - Bila Hvezda 
8. Ibbe - Royal Entertainment 
9. Hexx - Jespero X 
10. Kim - Noble Obvious 
11. Amanda - Rewanz 
12. Minka - Autumn Morning 
13. Kim - Hollywood Hawk 
14. Emmy - E.W. Izolda 
15. Hexx - Terva Maisteri 
16. Lucy - On the Run ox 
17. Diana - Yoona FDC 
18. Minka - Gilthanas 
19. Karol - Campo de Flores 
20. Petra - Fängslande 
21. *Pade* - Meteor XXX 
22. Orvokki - Magical Morning 
23. Olivia - Cordian 
24. Jannica - Nuttin Better 
25. Jannica - A.D. Hansom Casanova
 

 

Luokka III: 23/30  Tulokset!
re: 100cm, ko: HeA, me: 90cm

1. Lucy - On the Run ox
2. Jamsu - Elmone
3. Karol - Silver Spinner 
4. Petra - Softnessin Paavo
5. Emmy - Kotimäen Herra 
6. Orvokki - Dedication 
7. Lucy - Midnight Dancer 
8. Jannica - Hopearinteen Tico ox 
9. Venla - Believe To Fly 
10. Karol - Prima Playboy 
11. Hexx - Black Courage 
12. *Pade* - Inferno 
13. Pölähdys - Autumn Morning 
14. Jannica - A.D. Ewa 
15. Emmy - Abracadabra's Upside Down 
16. Hexx - End of Rainbow 
17. Ibbe - Whitefrost's Bambi 
18. Bretrix - Mecerdion 
19. Ibbe - Algin F Euphoria 
20. Orvokki - KV Escape 
21. Zatonyji - Piccola Stella Cadente 
22. *Pade* - Sparrow 
23. Liina - Target's Grand Splash

 

Luokka IV: 20/30  Tulokset!
re: 120cm, ko: VaB, me: 110cm

1. Emmy - Pinoccio
2. Diana - Polero
3. *Pade* - SS' Dark Arrow
4. Karol - Musketeer
5. Jannica - Dinlation 
6. Elina - Revenge FDC 
7. Mirage - Oblivion 
8. mori-mori - Damn Inkspot 
9. Hexx - Flo-Rida Trick 
10. Amanda - Secret Domino 
11. Emmy - Blanc Calme 
12. Orvokki - Ace on the Sleeve 
13. Zatonyji - Little Brave Grasshopper 
14. Diana - Old Torino FDC 
15. *Pade* - SS' High Noon 
16. Elina - Santiago 
17. Orvokki - Something Different 
18. Jannica - Accordian 
19. Zatonyji - Prestige Ocean 
20. Hexx - Floveringin Janina

 

Luokka V: 7/30  Tulokset!
re: 140cm, ko: VaA, me: 130cm

1. Jannica - Kashmir Zhivage ox
2. Zatonyji - Pilotare un Miracolo
3. *Pade* - SS' Roarke 
4. *Pade* - SS' Snow White 
5. Elina - Yolly Dream 
6. Zatonyji - Modest Flower 
7. Laura - Indiana Kayan

 

Palkinnot:
1. 900vr
2. 600vr
3. 300vr
4. 150vr
5. 80vr

Onnea kaikille!

Tuloksia
 

Winner's Circle

Ember

Taikatila

Hakametsä

Tuktuk

FDCS

Wonders Desert

Herttuamäki

Prestige

Season

Kisatalli Sun

Rk Dream

Softness

Kyproksentalli

Relentless

Suomarja

River Valley's Horse Stable

 

©2020 Kilpatalli Vielfalt - suntuubi.com